Trener Frycz o wolności

Trener Frycz to jeden z niewielu, których czasami zdarza mi się posłuchać. A dzisiaj w dodatku mówił o wolności.

"Człowiek jest podmiotem wszystkiego. (...) Będąc wolnym jesteś podmiotem wszystkiego, będąc niewolnikiem jesteś przedmiotem. Jeżeli jesteś podmiotem rozwijasz się jak podmiot. Jeżeli jesteś przedmiotem, jesteś używany jak przedmiot."

"Jeżeli wśród was, ludzi wolnych, zdarzy się niewolnik to będziecie go traktowali z sympatią, tolerancją jako człowieka pogubionego, który się odnajdzie. Natomiast jeśli trafi się osoba wolna wśród niewolników to zostanie zaszczuta, bo przypomina ludziom, że są niewolnikami."


Powiedział również, że...

"Niewolnicy są niewolnikami ponieważ mają prawdę etatu, czyli gównoprawdę. Gównoprawda to prawda danej chwili przy użyciu danego projektu."

"Gównoprawda opiera sie na gównoprawdach, np. demokracja socjalistyczna, sprawiedliwość społeczna socjalistyczna, partner AB, poliamoria, fake news, planowanie rodziny polegające na zabijaniu najsłabszych, rodzina patchworkowa, transpłciowość itp."

"Świat lewacki będzie zawsze starał się zniszczyć moralność w człowieku."

"Wybór prawdy daje ci szansę, że będziesz spełnioną piękną kobietą. Wybór gwarancji (kłamstwa) daje gwarancję, że zginiesz na manowcach. Jest to energia alfonsa, który mówi gdzie iść. Nie biegasz za swoimi sprawami, aż uświadamiasz sobie, że je zmarnowałaś. Niewola daje gwarancję. Prawda to coś o co trzeba codziennie walczyć."