Mariusz Majewski to nie tylko podróżnik
opublikowany ponad miesiąc temu z kategorii Życie, Frustracja, Piekło ojców

Cała Polska cieszy się z powrotu Mariusza Majewskiego do Polski. Mariusz znalazł się w tragicznej sytuacji, gdy podczas jednej ze swoich podróży został oskarżony przez władze Kongo o szpiegostwo i skazany na dożywotnie odbywanie kary w jednym z tamtejszych więzień. Dzięki nagłośnieniu całej sprawy przez ciocię Mariusza Polacy dowiedzieli się o losie krajana, a pod wpływem nacisku opinii publicznej, władze zamiast uciszać sprawę (jak miało to miejsce do czasu nagłośnienia sytuacji przez ciocię) tym razem zaangażowały się i doprowadziły do uwolnienia polaka i powrotu do kraju. Jest to bardzo dobra wiadomość i należy pogratulować osobom, które doprowadziły do pozytywnego rozwiązania sprawy.

Warto również głośno powiedzieć o tym, o czym media znowu nie mówią – Mariusz to alienowany ojciec, który jako pierwszy w Polsce zwrócił uwagę społeczeństwa na problem i próbował go nagłośnić poprzez spot, który nagrał oraz w którym sam wystąpił. Mariusz to także alienowany ojciec.

Bądź na bieżąco subskrybując mój kanał RSS. Możesz także śledzić mój puls, a poniżej dodasz również swój komentarz.

Szukajka


Tym razem się udało. Pomoc GOPRu nie była już potrzebna. W dodatku ponownie - z radością - na szlaku z Kacprem.
Tym razem się udało. Pomoc GOPRu nie była już potrzebna. W dodatku ponownie - z radością - na szlaku z Kacprem.
zobacz
W tym miejscu przez ponad 20 lat funkcjonowały Zakłady Dziewiarskie
W tym miejscu przez ponad 20 lat funkcjonowały Zakłady Dziewiarskie "Wanda". Od końca ubiegłego wieku, hala fabryczna stopniowo niszczeje i nie ma pomysłu, aby w sensowny sposób wykorzystać to miejsce.
zobacz
Dąbrowa Górnicza, zgromadzenie międzyzborowe
Po raz pierwszy wraz z córką bierzemy udział w zgromadzeniu zborów z różnych części polski w wynajętej na tę okoliczność sali klubu…
zobacz
Moje życie w walce o córkę
Słowem o wierze na Telegramie