Nie zapomnę
opublikowany 2 lata temu z kategorii Życie, Wolność, Frustracja

I tak oto największa pandemia absurdów odchodzi do lamusa.

Rząd ogłosił, że od kwietnia koniec z tym nonsensem. Żadnych masek i certyfikatów. Moje pojawienie się w sklepie nikogo już nie zabije. Więcej... znowu mogę wchodzić do sklepów! Sanepid przestaje być inkwizycją, która ignoruje konstytucję i zdrowy rozsądek. Koniec z karami finansowymi, koniec z mandatami.

A wirus celebryta jak był, tak jest. I nikt nie zapyta co się z nim stało? I nikt nie zapyta po co tyle przecierpiał po szczepieniu?

Zapomnisz? Ja nie zapomnę. Nie zapomnę jak nie pozwalaliście mi wchodzić do sklepów. Nie zapomnę jak na mnie patrzyliście. Nie zapomnę jak wzywaliście policję z mojego powodu. Nie zapomnę jak szczuliście na mnie innych ludzi. Nie zapomnę jak odmawialiście mi usług medycznych, za które i tak płaciłem w prywatnych przychodniach. Nie zapomnę o komplikacjach poszczepiennych i śmierci bliskiej mi osoby. Nie zapomnę cenzury w mediach publicznych i prywatnych. Nie zapomnę jak nazywaliście mnie szurem i idiotą. Nie zapomnę nic z tego co przeżyłem i w nic wam już nie uwierzę.

Bądź na bieżąco subskrybując mój kanał RSS. Możesz także śledzić mój puls, a poniżej dodasz również swój komentarz.

Szukajka


To może być ostatni taki ciepły wypad w tym sezonie. A może w ogóle ostatni?
To może być ostatni taki ciepły wypad w tym sezonie. A może w ogóle ostatni?
zobacz
Krynica-Zdrój, Chi Mai na rynku
Jestem z córką i mamą na wczasach w Krynicy-Zdrój. Na rynku ktoś na saksofonie improwizuje Chi Mai wykorzystany m.in. w filmie Profesjonalista.…
zobacz
Mam sentyment do tego sklepu, kupowałem tutaj lody podróżując rowerem na Balaton czy Sosinę.
Mam sentyment do tego sklepu, kupowałem tutaj lody podróżując rowerem na Balaton czy Sosinę.
zobacz
Mój kanał na Telegramie