SLOT nie do pogodzenia
opublikowany 2 lata temu z kategorii Życie, SLOT

Stało się. SLOT, którego byłem wielkim fanem od 2015 roku ponownie się otworzył... dla wybranych. W tym roku pula wejściówek była tak niska, że zastanawiam się czy tworzenie festiwalu w ogóle miało sens? W dodatku jak informują na swojej stronie głównej, należy spełnić dodatkowe wymagania przed dostaniem się na festiwalowy teren.

Chętni muszą dostarczyć:

- wypełnioną deklarację o stanie zdrowia,
- zabrać ze sobą ściereczki na twarz, min. po jednej na każdy dzień,
- (jeszcze) opcjonalnie certyfikat szczepienia.

Nie pamiętam, aby informowali o wymaganiach przed zakupem karnetu.

Rozumiem, że organizatorzy zostali postawieni pod ścianą i te głupie zasady to nie ich wymysł, tylko czy nie lepiej było jednak wstrzymać się i poczekać, aż sytuacja uspokoi się na tyle, aby można było zorganizować festiwal zgodnie ze SLOT DNA i dla wszystkich? Bo obraz jaki teraz tworzą zaczyna powoli rozmywać się z ideą wolności i spotkania. Jeżeli nawet nie do końca zgadzają się z tym co zostało im narzucone, to jednak czy organizując festiwal na tych właśnie zasadach, nie dokładają drewna do ognia, który płonie co raz mocniej?

Bądź na bieżąco subskrybując mój kanał RSS. Możesz także śledzić mój puls, a poniżej dodasz również swój komentarz.

Szukajka


W tym miejscu przez ponad 20 lat funkcjonowały Zakłady Dziewiarskie
W tym miejscu przez ponad 20 lat funkcjonowały Zakłady Dziewiarskie "Wanda". Od końca ubiegłego wieku, hala fabryczna stopniowo niszczeje i nie ma pomysłu, aby w sensowny sposób wykorzystać to miejsce.
zobacz
Dąbrowa Górnicza, zgromadzenie międzyzborowe
Po raz pierwszy wraz z córką bierzemy udział w zgromadzeniu zborów z różnych części polski w wynajętej na tę okoliczność sali klubu…
zobacz
To może być ostatni taki ciepły wypad w tym sezonie. A może w ogóle ostatni?
To może być ostatni taki ciepły wypad w tym sezonie. A może w ogóle ostatni?
zobacz
Mój kanał na Telegramie