Zajmuję się zawodowo tworzeniem aplikacji sieciowych (strony internetowe, portale, sklepy, aplikacje mobilne). Ze względu na to, że cenię sobie swój czas, a także biorąc pod uwagę pracę zarobkową, jak i inne projekty prywatne, nie jestem w stanie podjąć się każdego zlecenia. Nie jest to jednak regułą i w zależności od Twoich wymagań, być może będę w stanie pomóc rozwiąć Ci problem, a może nawet wejdziemy w stałą współpracę.

Zatem czym się zajmuję i w czym jestem w stanie Ci pomóc?

Zawodowo przez większą część mojego życia zajmowałem się programowaniem. Od początku 2000 roku tworzę strony internetowe przy użyciu PHP. Znam się na programowaniu obiektowym (rozróżniam przy tym programowanie obiektami i obiektowe - ja zajmuję się tym drugim) i z przyjemnością stosuję wzorce projektowe (korzystam również z frameworków, takich jak np. Symfony). Jestem w stanie tworzyć zaawansowane serwisy internetowe, jak również prostsze strony internetowe. Ponieważ sam nie znam się na projektowaniu graficzym, współpracuję z własnymi grafikami. Poza wspomnianym, świadczę również usługi hostingowe dla moich klientów, a także jestem resellerem domen internetowych.

Podsumowując. Jeśli potrzebujesz:

  • – strony internetowej (wraz z oprogramowaniem CMS do jej łatwego zarządzania, hostingiem oraz domeną),
  • – aplikacji mobilnej (iPhone/Android),
  • – aplikacji dedykowanej (w tym mikroserwisy),
  • lub pomocy w utrzymywaniu, prowadzeniu, pozycjonowaniu, usprawnieniu istniejącego serwisu, który posiadasz, zapraszam Cię do kontaktu.

Przedstaw mi swój problem/pomysł, a ja w zależności od możliwości przygotuję wycenę i zaoferuję Ci swoją pomoc.

Poza usługami informatycznymi świadczę również pomoc związaną z produkcją podkastów (prowadzę własne podkasty oraz jestem autorem największego polskiego katalogu podkastów) oraz obróbką graficzną fotografii (prowadzę kilka własnych galerii internetowych) i choć nie jest to główny element mojej oferty, to zdarzyło mi się połączyć te umiejętności w jednym zleceniu.

Aby skontaktować się ze mną skorzystaj z formularza kontaktowego.