Józef Kajfosz jest już z Panem
opublikowany 7 dni temu z kategorii rBiblia, Wiara

14-lutego Ojciec posłał po swoje dziecko, Józefa Kajfosza.

Brat Józef był osobą, która przyczyniła się do znacznego udoskonalenia rBiblii oraz wyróżnienia jej na tle pozostałych programów o podobnych możliwościach. O wkładzie br. Józefa w rozwój rBiblii można poczytać w dokumentacji dołączonej do programu.

“(…) Po otrzymaniu namiarów na rBiblię przyjrzałem się temu trochę, jak i wpisom i informacjom na stronach internetowych. Jestem zdumiony liczbą dostępnych wersji Pisma Świętego w różnych językach. Także ogólna postawa, otwartość na wszystkich ludzi, niedenominacyjność i niekomercyjność rBiblii bardzo mi odpowiadają, podobnie jak i cały szereg jeszcze innych cech…”


Od samego początku nasza korespondencja zawsze przebiegała w tonie współpracy i życzliwości.

“(…) Jeśli w tej kwestii się rozumiemy to nasza współpraca jest jak najbardziej pożądana. Ja jednak o budowie własnego programu ani o modernizacji EFFATY już nie myślę, jestem jednak gotowy przekazać to wszystko, co wydaje mi się warte zachowania i służyć ewentualnie jakąś pomocą w zastosowaniu tego w rozbudowanej rBiblii. Mam pewne konkretne pomysły, czym można by to jeszcze uzupełnić, a czego nie ma w EFFACIE (o czym już wspomniałem w tej Informacji), ale wszelkie decyzje należą wyłącznie do Ciebie. Ja zadowolę się satysfakcją, że było mi dane w jakimś stopniu przyczynić się do popularności tej rozbudowanej rBiblii.”


Dziękuję, że nasze ścieżki skrzyżowały się. Chociaż smutek wypełnia mi serce to uspokajam się myślą, że odnalazłeś odpoczynek i ukojenie po podróży, którą odbyłeś. Zostawiłeś po sobie bogactwo mądrości, która żyje w ludziach i pomaga im w trudach codzienności. Jesteś jednym z nielicznych, który może o sobie powiedzieć: biegu dokończyłem, wiary ustrzegłem.

Bądź na bieżąco subskrybując mój kanał RSS. Możesz także śledzić mój puls, a poniżej dodasz również swój komentarz.

Szukajka


Szukając Andrzeja w Kielcach.
Szukając Andrzeja w Kielcach.
zobacz
Zabawa z widokami w tle.
Zabawa z widokami w tle.
zobacz
Skok w bok. Wakacyjna eksploracja wyspy przyniosła nieoczekiwane odkrycie.
Skok w bok. Wakacyjna eksploracja wyspy przyniosła nieoczekiwane odkrycie.
zobacz
Lubiąż, improwizacja w ArtKadetrze na SAF
SLOT inny niż zwykle. Jestem właśnie w ArtKatedrze. SLOT orkiestra ćwiczy przed sobotnim występem na żywo. W tym roku zagrają do niemego obraz…
zobacz
Wyszukiwarka, która cię nie śledzi