Józef Kajfosz jest już z Panem
opublikowany 2 lata temu z kategorii rBiblia, Wiara

14-lutego Ojciec posłał po swoje dziecko, Józefa Kajfosza.

Brat Józef był osobą, która przyczyniła się do znacznego udoskonalenia rBiblii oraz wyróżnienia jej na tle pozostałych programów o podobnych możliwościach. O wkładzie br. Józefa w rozwój rBiblii można poczytać w dokumentacji dołączonej do programu.

“(…) Po otrzymaniu namiarów na rBiblię przyjrzałem się temu trochę, jak i wpisom i informacjom na stronach internetowych. Jestem zdumiony liczbą dostępnych wersji Pisma Świętego w różnych językach. Także ogólna postawa, otwartość na wszystkich ludzi, niedenominacyjność i niekomercyjność rBiblii bardzo mi odpowiadają, podobnie jak i cały szereg jeszcze innych cech…”


Od samego początku nasza korespondencja zawsze przebiegała w tonie współpracy i życzliwości.

“(…) Jeśli w tej kwestii się rozumiemy to nasza współpraca jest jak najbardziej pożądana. Ja jednak o budowie własnego programu ani o modernizacji EFFATY już nie myślę, jestem jednak gotowy przekazać to wszystko, co wydaje mi się warte zachowania i służyć ewentualnie jakąś pomocą w zastosowaniu tego w rozbudowanej rBiblii. Mam pewne konkretne pomysły, czym można by to jeszcze uzupełnić, a czego nie ma w EFFACIE (o czym już wspomniałem w tej Informacji), ale wszelkie decyzje należą wyłącznie do Ciebie. Ja zadowolę się satysfakcją, że było mi dane w jakimś stopniu przyczynić się do popularności tej rozbudowanej rBiblii.”


Dziękuję, że nasze ścieżki skrzyżowały się. Chociaż smutek wypełnia mi serce to uspokajam się myślą, że odnalazłeś odpoczynek i ukojenie po podróży, którą odbyłeś. Zostawiłeś po sobie bogactwo mądrości, która żyje w ludziach i pomaga im w trudach codzienności. Jesteś jednym z nielicznych, który może o sobie powiedzieć: biegu dokończyłem, wiary ustrzegłem.

Bądź na bieżąco subskrybując mój kanał RSS. Możesz także śledzić mój puls, a poniżej dodasz również swój komentarz.

Szukajka


To może być ostatni taki ciepły wypad w tym sezonie. A może w ogóle ostatni?
To może być ostatni taki ciepły wypad w tym sezonie. A może w ogóle ostatni?
zobacz
Krynica-Zdrój, Chi Mai na rynku
Jestem z córką i mamą na wczasach w Krynicy-Zdrój. Na rynku ktoś na saksofonie improwizuje Chi Mai wykorzystany m.in. w filmie Profesjonalista.…
zobacz
Mam sentyment do tego sklepu, kupowałem tutaj lody podróżując rowerem na Balaton czy Sosinę.
Mam sentyment do tego sklepu, kupowałem tutaj lody podróżując rowerem na Balaton czy Sosinę.
zobacz
Mój kanał na Telegramie