Trener Frycz o wolności
opublikowany ponad rok temu z kategorii Życie, Wolność, Wszyscy wielcy

Trener Frycz to jeden z niewielu, których czasami zdarza mi się posłuchać. A dzisiaj w dodatku mówił o wolności.

"Człowiek jest podmiotem wszystkiego. (...) Będąc wolnym jesteś podmiotem wszystkiego, będąc niewolnikiem jesteś przedmiotem. Jeżeli jesteś podmiotem rozwijasz się jak podmiot. Jeżeli jesteś przedmiotem, jesteś używany jak przedmiot."

"Jeżeli wśród was, ludzi wolnych, zdarzy się niewolnik to będziecie go traktowali z sympatią, tolerancją jako człowieka pogubionego, który się odnajdzie. Natomiast jeśli trafi się osoba wolna wśród niewolników to zostanie zaszczuta, bo przypomina ludziom, że są niewolnikami."


Powiedział również, że...

"Niewolnicy są niewolnikami ponieważ mają prawdę etatu, czyli gównoprawdę. Gównoprawda to prawda danej chwili przy użyciu danego projektu."

"Gównoprawda opiera sie na gównoprawdach, np. demokracja socjalistyczna, sprawiedliwość społeczna socjalistyczna, partner AB, poliamoria, fake news, planowanie rodziny polegające na zabijaniu najsłabszych, rodzina patchworkowa, transpłciowość itp."

"Świat lewacki będzie zawsze starał się zniszczyć moralność w człowieku."

"Wybór prawdy daje ci szansę, że będziesz spełnioną piękną kobietą. Wybór gwarancji (kłamstwa) daje gwarancję, że zginiesz na manowcach. Jest to energia alfonsa, który mówi gdzie iść. Nie biegasz za swoimi sprawami, aż uświadamiasz sobie, że je zmarnowałaś. Niewola daje gwarancję. Prawda to coś o co trzeba codziennie walczyć."


Bądź na bieżąco subskrybując mój kanał RSS. Możesz także śledzić mój puls, a poniżej dodasz również swój komentarz.

Szukajka


Ja nie zapomnę.
Ja nie zapomnę.
zobacz
Mam sentyment do tego sklepu, kupowałem tutaj lody podróżując rowerem na Balaton czy Sosinę.
Mam sentyment do tego sklepu, kupowałem tutaj lody podróżując rowerem na Balaton czy Sosinę.
zobacz
Lubiąż, improwizacja w ArtKadetrze na SAF
SLOT inny niż zwykle. Jestem właśnie w ArtKatedrze. SLOT orkiestra ćwiczy przed sobotnim występem na żywo. W tym roku zagrają do niemego obraz…
zobacz
Usłysz Ich głos
Ta wyszukiwarka cię nie śledzi