rBiblia w wersji on-line
opublikowany 2 lata temu z kategorii rBiblia

Kilka dni temu uruchomiłem rBiblię w wersji on-line. Nie jest to klon aplikacji, a projekt rozwijający się osobnym torem. Jego założeniem jest pozwolić na dostęp do tłumaczeń oferowanych przez program wszędzie tam, gdzie do tej pory nie było to możliwe. Z serwisu można korzystać na komputerach nie-Windowsowych oraz urządzeniach mobilnych. Aplikacja pisana jest przy użyciu najnowszych technologii, a jej kod źródłowy otworzony został publicznie, aby zachęcić inne osoby do współpracy.

W chwili obecnej serwis umożliwia dostęp do wszystkich tłumaczeń anglo-i-polsko-języcznych, które dostępne są w ramach repozytorium programu. Całość jest bardzo prosta w obsłudze i przejrzysta (serwis nie oferuje jeszcze możliwości porównywania czy przeszukiwania wersetów). Dodano również niewielką integrację z programem w wersji na komputer - rBiblia dla Windows uruchomi się automatycznie wraz ze wskazaniem na ten sam werset, który jest przeglądany przez użytkownika. W tym celu wystarczy wskazać (kliknąć) identyfikator wersetu w przeglądarce.

Wszelkie chęci (a przede wszystkim praktyczne umiejętności podczas) współpracy nad kodem źródłowym są mile widziane.

Bądź na bieżąco subskrybując mój kanał RSS. Możesz także śledzić mój puls, a poniżej dodasz również swój komentarz.

Szukajka


To może być ostatni taki ciepły wypad w tym sezonie. A może w ogóle ostatni?
To może być ostatni taki ciepły wypad w tym sezonie. A może w ogóle ostatni?
zobacz
Krynica-Zdrój, Chi Mai na rynku
Jestem z córką i mamą na wczasach w Krynicy-Zdrój. Na rynku ktoś na saksofonie improwizuje Chi Mai wykorzystany m.in. w filmie Profesjonalista.…
zobacz
Mam sentyment do tego sklepu, kupowałem tutaj lody podróżując rowerem na Balaton czy Sosinę.
Mam sentyment do tego sklepu, kupowałem tutaj lody podróżując rowerem na Balaton czy Sosinę.
zobacz
Mój kanał na Telegramie