SLOT lista wszech czasów
opublikowany 2 lata temu z kategorii Życie, SLOT

W tym roku też byłem na SLOT-cie... SLOT-cie innym niż wszystkie pozostałe. Nie byłem na żadnym koncercie, warsztatach, ani też wykładach. Udało mi się za to spotkać wiele ciekawych osób i nawiązać nowe znajomości. Festiwalowy czas wypełniony był ciekawymi rozmowami i czasem spędzonym na świeżym powietrzu. Nie żałuję i cieszę się, że w ogóle udało mi się pojechać. Pisałem już o tym kiedyś, ale teren Slotu to miejsce unikalne na skalę światową. To jak enklawa nie z tego świata pośrodku codzienności. Kto nigdy nie był, niech żałuje.

Wspomniałem kilku osobom, że zamierzam we wpisie na blogu zrobić listę aktualnych jak i nowych znajomości zawartych podczas festiwalu. Po powrocie do rzeczywistości stwierdziłem, że jest to w sumie bez sensu, słowo się jednak rzekło, tak więc... dziękuję wszystkim, którzy byli tam ze mną! Czujcie się wyróżnieni będąc na mojej festiwalowej liście wszechczasów.

Tak, to jest o tobie Kacprze (vel repciu), Euniko & Bereniko, Krzyśku & Aniu, Michale (duchowy tłumaczu języków), drugi Michale (ziemski tłumaczu angielskiego), Jakubie W. (z którym znałem się wcześniej tylko wirtualnie), Andrzeju B. i twojemu bracie Krzyśkowi B., niestosowny Kubo W. (ile to raze się widzieliśmy i żegnaliśmy?), Kaziku (który pomogłeś mi z tłumaczeniami do rBiblii), nieprofesjonalny Martinie (podróżniku), Natalio (z administracji) i wszyscy wy, o których zapomniałem :-)

Do zobaczenia za rok!

Bądź na bieżąco subskrybując mój kanał RSS. Możesz także śledzić mój puls, a poniżej dodasz również swój komentarz.

Szukajka


Zabawa z widokami w tle.
Zabawa z widokami w tle.
zobacz
W końcu się udało.
W końcu się udało.
zobacz
Skok w bok. Wakacyjna eksploracja wyspy przyniosła nieoczekiwane odkrycie.
Skok w bok. Wakacyjna eksploracja wyspy przyniosła nieoczekiwane odkrycie.
zobacz
Lubiąż, koncert zespołu Przodki na SAF
Jesteśmy na SLOTcie już po raz czwarty. Na małej scenie obok platanu roznosi się muzyka zespołu Przodki. Pod sceną niewielki tłum ludzi tańcz…
zobacz