SLOT lista wszech czasów
opublikowany 5 lat temu z kategorii Życie, SLOT

W tym roku też byłem na SLOT-cie... SLOT-cie innym niż wszystkie pozostałe. Nie byłem na żadnym koncercie, warsztatach, ani też wykładach. Udało mi się za to spotkać wiele ciekawych osób i nawiązać nowe znajomości. Festiwalowy czas wypełniony był ciekawymi rozmowami i czasem spędzonym na świeżym powietrzu. Nie żałuję i cieszę się, że w ogóle udało mi się pojechać. Pisałem już o tym kiedyś, ale teren Slotu to miejsce unikalne na skalę światową. To jak enklawa nie z tego świata pośrodku codzienności. Kto nigdy nie był, niech żałuje.

Wspomniałem kilku osobom, że zamierzam we wpisie na blogu zrobić listę aktualnych jak i nowych znajomości zawartych podczas festiwalu. Po powrocie do rzeczywistości stwierdziłem, że jest to w sumie bez sensu, słowo się jednak rzekło, tak więc... dziękuję wszystkim, którzy byli tam ze mną! Czujcie się wyróżnieni będąc na mojej festiwalowej liście wszechczasów.

Tak, to jest o tobie Kacprze (vel repciu), Euniko & Bereniko, Krzyśku & Aniu, Michale (duchowy tłumaczu języków), drugi Michale (ziemski tłumaczu angielskiego), Jakubie W. (z którym znałem się wcześniej tylko wirtualnie), Andrzeju B. i twojemu bracie Krzyśkowi B., niestosowny Kubo W. (ile to raze się widzieliśmy i żegnaliśmy?), Kaziku (który pomogłeś mi z tłumaczeniami do rBiblii), nieprofesjonalny Martinie (podróżniku), Natalio (z administracji) i wszyscy wy, o których zapomniałem :-)

Do zobaczenia za rok!

Bądź na bieżąco subskrybując mój kanał RSS. Możesz także śledzić mój puls, a poniżej dodasz również swój komentarz.

Szukajka


To może być ostatni taki ciepły wypad w tym sezonie. A może w ogóle ostatni?
To może być ostatni taki ciepły wypad w tym sezonie. A może w ogóle ostatni?
zobacz
Krynica-Zdrój, Chi Mai na rynku
Jestem z córką i mamą na wczasach w Krynicy-Zdrój. Na rynku ktoś na saksofonie improwizuje Chi Mai wykorzystany m.in. w filmie Profesjonalista.…
zobacz
Mam sentyment do tego sklepu, kupowałem tutaj lody podróżując rowerem na Balaton czy Sosinę.
Mam sentyment do tego sklepu, kupowałem tutaj lody podróżując rowerem na Balaton czy Sosinę.
zobacz
Mój kanał na Telegramie